BarberBattle App

Chceš každodenní holičskou soutěž v různých soutěžních kategoriích u sebe v barber shopu? Pokud ano, Barber App je pro tebe tou pravou volbou.

 

app-store-logo-app-store-icon-white-1156
images_edited.png

Info Tabule

Barber battle App je soutěž holičů/barberů, kteří soutěží v různých soutěžních kategoriích každý sám za sebe. Je to aplikace, která obsahuje spoustu holičských soutěží, jak vědomostních, tak praktických, které se hodnotí na základě fotek a odpovědí. Po úspěšném přihlášení se vám vytvoří automaticky učet, na kterém si můžete upravovat svuj barber profil a prezentovat se tak mezi ostatními přihlášenými holiči. Za každou vyhranou soutěž dostáváte odznaky, které můžete proměnit za hodnotné ceny. Určitý počet nasbíraných odznaků vás bude posouvat v úrovni obtížnosti soutěží. Tím si budujete i hodnocení vašeho profilu.  Pokud chcete soutěžit kdykoli a kdekoli, stačí se pouze přihlásit na našem webu nabo přes mobilní aplikaci.

Sekce pro členy Barber Battle App jesště není hotová

Připravujeme pro vás teoretický i praktické barber soutěže a hry.
Již brzy!!

Barber battle logo .png

Profil Name

Vytvoř si profil na počítači!

Vytvoř si na našem webu účet, vylepši svůj profil, nahrej fotky svých střihů, začni soutěžit a sbírat odznaky, které pak proměníš za hodnotné ceny.

Již brzy ke stažení