top of page

so 06. 4.

|

Praha 9

Barber Battle Vol. 5 ČR/SK

Již 5 ročník legendární soutěže Barber Battle vypukne v dubnu roku 2024 v pražských Letňanech. Soutěž je součástí kadeřnického veletrhu For Beauty. Soutěžit se bude 4 kategoriích s Grand Finale, kde se utkají ti nejlepší barbeři ze všech kategorií.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Barber Battle Vol. 5 ČR/SK
Barber Battle Vol. 5 ČR/SK

Čas a místo

06. 4. 2024 9:15 – 15:30

Praha 9, Beranových 667, 199 00 Praha 9, Česko

Hosté

O události

Již 5. ročník legendární soutěže Barber Battle vypukne v dubnu roku 2024 v pražských Letňanech. Soutěž je součástí kadeřnického veletrhu For Beauty. Soutěžit se bude 4 kategoriích s Grand Finale, kde se utkají ti nejlepší barbeři ze všech kategorií. Výherci získají hodnotné ceny od našich sponzorů a vítěznou trofej. 

Program


 • 10 minut

  Úvod moderátorem


 • 50 minut

  Freestyle haircut - 50 minut

Další položky 6

Vstupenky

 • Fast Fade 20 min.

  Všichni soutěžící mají 20 minut na vytvoření fast fade. Každý model musí mít délku vlasů na vrcholu hlavy více jak 6mm. Boky nesmějí být předstříhané. Je zakázáno používat barvu na vlasy v jakékoliv formě! Linie, Kontury nesmí být předpřipravené. K TÉTO SOUTĚŽNÍ KATEGORII MODELY ZAJIŠŤUJE SOUTĚŽÍCÍ!

  2 500,00 Kč
  Prodej skončil
 • Creative beard 20 min.

  Soutěžící v této kategorii mají za úkol vytvořit co nejkreativnější úpravu vousů pomocí strojku a nůžek. Je zakázáno používat barvy v jakékoliv formě. MODELY NA TUTO KATEGORII SI ZAJIŠŤUJE SOUTĚŽÍCÍ.

  2 500,00 Kč
  Prodej skončil
 • Freestyle haircut 50 min.

  Všichni soutěžící mají 50 minut na vytvoření kreativního střihu podle vlastní představy. Je zakázáno používat předlohu v jakékoliv formě (papír, telefon, tablet apod.). Vlasy mohou být předem předbarvené. K TÉTO SOUTĚŽNÍ KATEGORII MODELY ZAJIŠŤUJE SOUTĚŽÍCÍ!

  2 500,00 Kč
  Prodej skončil
 • Scissor cut 40 min.

  Soutěžící vytvoří klasický pánský střih z delších vlasů za pomocí čtyřech základních tvaru střihu vlasů (kompaktní tvar, gradace, uniformní stupňování). Tato kategorie je ve znamení střihu pomps, bowl, scissor fade. Je zakázáno používat strojky a barvu na vlasy v jakékoliv formě. K TÉTO SOUTĚŽNÍ KATEGORII MODELY ZAJIŠŤUJE SOUTĚŽÍCÍ!

  2 500,00 Kč
  Prodej skončil

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page